________________________________________ HOROLEZECKÝ ODDÍL PELHŘIMOV__________________________________________

CO NÁS ČEKÁ A JÉMINE

CO NÁS ČEKÁ A JÉMINE - obrázek

CO NÁS ČEKÁ A JÉMINE - obrázek

Zdravím všechny voblejzače kamenných , ledových i překližkových povrchů! Sezona promáčených svršků a mačkami rozervaných nohavic se pomalu chýlý ke konci a tak se po blbnutí na domácí bouldrovce bavím nicneděláním a plánováním nastávající sezony ve znamení prodřených prstů a zánětů všelijakejch šlach. Ech což bych se o své plány s váma nepodělil (ostatně se vás týkají stejně jako mě)

 

Nejbližší akce která nás čeká je druhý ročník závodů NATROJCE CUP  jejichž termín je daný na sobotu  7.března . Doufám , že poněkud zdlouhavý průběh prvního ročníku Vás neodradil a letos se nás sejde ještě víc. ( vzhledem k organizačním změnám můžu zaručit, že letošní ročník bude probíhat rychleji.)  Úplné informace a plakát se tu objeví co nevidět.

 

 

Hned po závodech jakmile sleze sníh a bude slušný počasí by mělo proběhnout JARNÍ OTEVÍRÁNÍ LEŠOVA  kde hlavním úkolem bude očistit zimou všelijak zapráskaný bouldry , vytyčit nový linie (pár možností ještě v sektoru Liščí kameny je ) a taky si parádně zalízt.

 

Ani  ŽELIV se nevyhne našemu řádění. Je třeba zkultivovat okolí skal, připravit jej na sezonu , vyčistit cesty a taky osadit chybějící slaňáky ( v jednání je osazaní slaňáků a snad i vrtání nových cest s autorem většiny tamních cest kamarádem Pavlem Kamarádem. Takže termín v podstatě záleží na jeho volném čase)

 

Další a asi z jara poslední akce kterou se chystám spáchat před ukončením (snad) svého veškerého vzdělání , je oddílový výjezd na parádní a jedinečný závody PETROHRADSKÉ PADání. Který se konná  25. a 26.4. 2009 .

 

Doufám, že se na všech akcích sleze co nejvíce podivínů, krasavic, drsňoušů i normálních lidí a začneme tak parádně latní sezonu NEHOPU.

 

Tě boha! Mates

07.02.2009 11:52:37
rybman
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one