________________________________________ HOROLEZECKÝ ODDÍL PELHŘIMOV__________________________________________

schyzofrénie cerekvýho lezce

ORGANIZATÍÓÓÓN
po léčení porouchanýho kotníku , tudíš delší absence lezení jsem opět dostal  lezecko-organizační vymejšlivou. A jelikož na stránkách a asi i mimo ně se toho moc neděje, rozhodl sem se vypsat pár návrhů a nápadů co že by to zvířátka ve svém lesíku mohli tropiti....   ehhhhmmmmmm hmmmm bléééé.

1 s kubou budeme koncem září vyjíždět na písky...kdokoliv se může přidat

2 dlouho s arnoštem plánujeme závody v lešově. Průvodce ani dopilování boulderů a dopadů už neni pro letošek v našich silách, takže se bude konnat spíše polezení ve více lidech s závěrečnou pitkou v duchu soutěživém. Kdy a jak se bude tahle akce konnat, záleží jen na vás, takže pokud nebudou pod tímto článkem reakce s datumama, považuju to za nezájem a hážu na to bobek.

3 u mě na dvorku je jak víte bouldrovka, kdykoliv kdokoliv může přijet lézt, ale až to nebude uplně k venkovní lezbě, budou se tu dělat komorní závody,možná i drytoolový.pokud ste byli na kolaudaci boulderu u mě vězte že to bude vypadat podobně.

to je asi tak všecko co jsem měl na srdci. doufám, že z Vaší strany  bude o tyhle akce zájem a co nejvíc se nás na nich společně zlezbozpije......     

Tě Alah     Mates 

09.09.2009 19:21:40
rybman
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one