horolezecký oddíl Pelhřimov, dětský sportovní oddíl

CLIMB ON - PÉČE O KŮŽI


Climb On - péče o kůži

Geniální prostředek pro regeneraci kůže, který můžete používat i během lezeckého dne...

Climb On - péče o kůži

Geniální prostředek pro regeneraci kůže, který můžete používat i během lezeckého dne...

Tak jak už název napovídá, rádi bychom Vám představili, v Čechách né moc známý prostředek na regeneraci kůže, který se nejlépe hodí pro zotavení prolezených prstů. Tento americký produkt který je na trhu pod názvem CLIMB ON, vyrábí malá rodinná firma, která garantuje 100% "pure" přírodní složení tohoto malého zázraku. Jedná se o prostředek na bázi vosku, jehož přesná receptura je utajována, nicméně obsahuje směs přírodních olejů, aloe vera, včelího vosku, výtažků z lískových jader, vody a spousty dalších bylinek. Je bohatý na vitamín E, čímž je jasně předurčen pro regeneraci kůže.


Ač se to zdá být nemožné, velmi rychle zatahuje drobné (či větší) dírky na konečkách prstů a obnovuje prolezenou kůži. Je téměř nemastný, tím pádem jej můžete používat i během lezeckého dne, když si zrovna dáváte třeba na hodinku pauzu. Jeho provedení ve formě vosku se prodává ve dvou různých baleních. Malé 15 g, Velké 30 g. Obě velikosti jsou zabaleny do parádních plechových krabiček, jež zaručují, že produkt uvnitř nebude poškozen během jeho používání.

Jelikož do současné doby nebyl tento výrobek k dostání na Českém trhu, trošičku jsme zalobbovali a od nyní si jej můžete zakoupit prostřednictvím webu http://budlez.cz/  (mimo jiné tyto stránky stojí za shlédnutí) .
Malé balení je za 190,- Kč a velké za 290,- Kč, plus poštovné. Jakékoli dotazy, nebo popřípadě objednávky zasílejte na info@budlez.cz . Pakliže něktěří z Vás budou chtít ušetřit na poštovném, je samozřejmě možné domluvit osobní předání.

Na závěr bych chtěl poprosit všechny kteří mají s Climb On jakoukoli zkušenost, abyse níže vyjádřili.

 

 článek je z webu www.budlez.cz

05.10.2008 20:11:07
rybman
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one